به مستردرنان خوش آمدید،

  سبد خرید 0
داستان ما

داستان ما

سلام، ما تیم مستردرنان هستیم، مجموعه ای با شور و اشتیاق فراوان برای خلاقیت...، خلاقیت به ما انرژی میده و به قدرتش در حل مسائل و ایجاد رفاه، آسودگی و بالا بردن سطح کیفیت زندگی باور داریم و با همین باور بود که ایده مستردرنان رو با رویای خرید نان بدون صف شکل دادیم و این تازه اول راه بود...

با گذشت زمان، موفقیت چشمگیرمون در جلب نظر تعداد زیادی از مشتریان میل به توسعه و پیشرفتمون رو دو چندان کرد تا آنجا که اولین فروشگاه اینترنتی نان در ایران رو در مدت زمان کوتاهتر از پیش بینی افتتاح و راه اندازی کردیم.

در حال حاضر ما اولین ویترین آنلاین برای عرضه کنندگان نان در سراسر ایران و اولین فروشگاه اینترنتی نان برای مشتریان عزیزمون هستیم . ما روی عرضه کنندگان و مشتریانمون تعصب داریم و خلاقانه، صادقانه و با اولویت کیفیت براشون کار میکنیم.

ماموریت ما در مستردرنان اینه که هر روز بیشتر تلاش کنیم تا برای تامین نیازهای روزمره راه حل های جدیدتر، نوآورانه تر و هوشمندانه تری ایجاد کنیم.

در ضمن شعار و مسئولیت اجتماعی ما مهربانی و لبخنده و از هیچ کوششی برای اینکه حس خوب و لبخند رو لباتون نقش ببنده دریغ نخواهیم کرد.


اولین فروشگاه اینترنتی نان در ایران

مهربان باش و لبخند بزن :)

نیما زارعی

- مدیرعامل و مدیر بازاریابی

سامی مجیدی

- مدیر پروژه

علی فرد

- مدیر فنی

محمد زرین‌شاد

- مدیر اجرایی
후원 콘텐츠